лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Захист електронної кореспонденції має на увазі вирішення двох основних завдань: шифрування пошти та використання персональних цифрових підписів для повідомлень. Це забезпечується за допомогою сертифікатів електронної пошти, відомих також під назвою S / Mime. Їх використання дозволяє досягти максимального рівня конфіденційності і безпеки в сфері корпоративних поштових комунікацій. Зашифроване відправлення може прочитати тільки одержувач, якому вона адресована. Наявність електронного цифрового підпису гарантує, що воно було створено і вислано конкретним відправником, нічого не змінено третіми особами в процесі доставки.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua